Het kasteel ligt in een prachtige landelijke omgeving vlak bij Utrecht. Een stijlvolle particulier bewoonde buitenplaats gelegen in het buitengebied van de Langbroekerwetering tussen de Utrechtse Heuvelrug en de Kromme Rijn Streek.
Het Kasteel biedt onderdak aan 7 geheel verschillende Bed and Breakfast kamers en bieden 7 bijzondere ervaringen. Kiest u uit de torenkamers, te weten de Torenvalk-, Uilen-, Pauwen- of Nachtegaalkamer of gaat uw voorkeur uit naar de kamers elders in het Kasteel, namelijk de Schildpad-, IJsvogel-, of tot slot de Ooievaarkamer, onze prachtige bruidssuite. Overnachten in een kasteel is een bijzondere ervaring.
In het Koetshuis bevinden zich de Eenden- en de Fazantenkamer. Dit bijgebouw ligt naast het Kasteel. Het gerestaureerde gebouw heeft de uitstraling van vroeger en het comfort van nu. De sfeervol gemeubileerde kamers beschikken allemaal over eigen badkamers.
Voor u als B&B gast zijn er de Rode en Gele Salon in het Kasteel waar u bij de open haard kan genieten van koffie, thee of een drankje.
Mooi kasteel met zeer aardige duty manager en rondleiding bij ontvangst. Genoten van het mooie weer op de golfbaan.